Rusk vojk toil video, jak znsiluje ron dt, p mdia. Zatkli ho – iDNES.cz

Byčkov by měl pocházet z Krasnodarského či Stavropolského kraje, v tom se dostupné informace rozcházejí. Svými zvrhlostmi se měl podle uživatelů na Twitteru chlubit na vlastním telegramovém kanálu.

Zhrození nad Byčkovovými činy neskrývají novináři či experti, kteří o zvěrstvech ruské armády pravidelně informují. Reportéři Insideru videa viděli a popsali, že batole zneužíval předmětem. Ročnímu dítěti měl strkat kartáček na řasy mezi půlky, tvrdí.

Byčkov, který je ročník 1997, navíc 8. března 2022 dostal pokutu za převoz dětí bez sedačky, auto patřilo Anastasiji Cekresové. Právě ona po zhlédnutí videí o víkendu upozornila policii. Poté byl zadržen.

Na hrůzný čin reagoval na Twitteru již i expert na východní Evropu a někdejší lídr nadace Heinrich-Böll-Stiftung Sergej Sumlenny. „Zveřejnil znásilnění ročního dítěte, to si člověk pak ani nechce představovat, co dělají, když jsou kamery vypnuté,“ napsal v sobotu na Twitter.

Podle Insideru video s ročním miminkem není jediné, na kterém Byčkov předvádí své sexuální deviace. Svůj telegramový kanál má plný záběrů svých sexuální deviací.

Několik dalších videí bylo zveřejněno na VKontakte, kde se také dopouští násilí na dětech. Na jiných Byčkov předvádí své genitálie.

Jeden z uživatelů VKontakte, který zveřejnil podrobnosti o vojákovi, uvedl, že svým přátelům a kolegům nahrál video se zneužíváním dětí. V neděli agentura Nexta uvedla, že Byčkov natočil video, aby jej prodal na dark webu.

V sobotu v Rusku zadrželi pětadvacetiletého vojáka Alexeje Byčkova, který se natočil u toho, jak sexuálně zneužívá roční dítě.

Podle zveřejněných informací Byčkov sloužil na předměstí Pskova ve vojenské jednotce číslo 64044. Podle předsedy Rady veteránů 76. gardové divize výsadkových sil Jurije Sosedova se války na Ukrajině účastní všechny vojenské formace Pskovské oblasti.

Byli střeleni do zad ruskými vojáky

Ukrajinský Úřad nejvyššího státního zástupce v neděli informoval, že již v důsledku ruské agrese na Ukrajině zemřelo 177 dětí. Zraněno jich bylo více než 513.

Úřad upozorňuje, že čísla nejsou konečná, a to i kvůli tomu, že řada měst a obcí je stále okupovaná ruskou armádou.

Telegram

„Při evidenci válečných zločinů spáchaných v osadách, které byly osvobozeny od okupantů, bylo zjištěno, že 4. března 2022 ve městě Nezhin, šel 14letý chlapec a jeho bratr do obchodu. Okupanti je však okradli. Chlapci začali utíkat, ale byli střeleni do zad ruskými vojáky z automatických zbraní. Na místě zemřel 14letý chlapec a jeho bratr byl zraněn,“ uvedl úřad na Telegramu, kde uvedl i další případy.

We wish to say thanks to the author of this article for this awesome web content

Rusk vojk toil video, jak znsiluje ron dt, p mdia. Zatkli ho – iDNES.cz

Debatepost